KONYA YUNAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SERKAN AY´IN YGS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJI

Pazar günü  gerçekleşecek YGS sınavında hepinize başarılar diliyorum.Sınav sonucu ne olursa olsun bizim için çok değerlisiniz.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SERKAN AY´IN YGS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJI

      Değerli öğrenciler,bu vatanı geleceğimize emanet edeceğimiz sizler,bizim en değerli hazinemizsiniz.Büyük bir azim ve gayretle bu sınava hazırlandınız.Gerçekleştirmek istediğiniz idealleriniz var.Biliyorum ki sizler,elinizden gelenin en iyisini yapmak için çok çalıştınız.Şimdi,geriye kalan kendinize güvenmek ve sınavda bilgi birikimiznizi ve yorum gücünüzü kullanmaktır.Sevgili gençler, yaşamın içinde sınavlar hep vardır ve bundan sonra da olacaktır.Hayatın kendiside bir sınav değil mi zaten?

     Unumayın ki,taşı delen damlaların gücü değil sürekliliğidir.Sizi yarınlara taşıyacak olan,başarı yolunda  attığınız adımlarınız ve cesaretinizdir.En büyük kahramanlar,başarısızlıklar karşısında yılmayan,inancını kaybetmeyenlerdir.Yıllar boyu emek verdiğiniz eğitim yaşamınızın bundan sonraki basamağı olan üniversitede hayallerinizin gerçekleşmesi bizlerin de en büyük inancı ve arzusudur.

Yeni Mahalle Hükümet Caddesi, No14 Hükümet Konağı Kat 1 Yunak/Konya - 0332 851 25 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.