KONYA YUNAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ULU ÖNDER ATATÜRK EBEDİYETE İNTİKALİNİN 77. YILINDA SAYGI, MİNNET VE ÖZLEMLE ANILDI

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 77. yıl dönümünde ilçemizde düzenlenen törenle anıldı. Tören, Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin Atatürk heykeline konulmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından, çelenk sunma töreni sona erdi. Protokol mensupları ve yetkililer ve okul müdürleri daha sonra, İlçemiz Yunak Çok Programlı Anadolu Lisesinin ve İnönü Ortaokulunun hazırladığı ve İMKB YBO’nun salonunda düzenlenen etkinliğe katıldılar. Program da günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşmalar, Atatürk konulu şiirler ve özlü sözler okundu,  program, Yunak Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Atatürk Oratoryosunu sunmaları son buldu.
ULU ÖNDER ATATÜRK EBEDİYETE İNTİKALİNİN 77. YILINDA SAYGI, MİNNET VE ÖZLEMLE ANILDIYeni Mahalle Hükümet Caddesi, No14 Hükümet Konağı Kat 1 Yunak/Konya - 0332 851 25 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.