KONYA
YUNAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit'in başkanlığında Müdürlüğümüz yöneticileri ve ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımı ile çevrim içi olarak "İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı" gerçekleştirildi.![İLÇE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/14201111_whatsappimage20240514at16.27.46.jpg)
İLÇE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit'in başkanlığında Müdürlüğümüz yöneticileri ve ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımı ile çevrim içi olarak "İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı" gerçekleştirildi.
Toplantıda; yeni müfredat, sosyal etkinlikler başta olmak üzere çeşitli konular ele alındı.
Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut İşcan da katıldı.