Sülüklü'de Pilav Günü Etkinliği
Sülüklü Mimar Sinan İlkokulu yıl sonu okul yararına pilav günü etkinligi düzenledi.![Sülüklü'de Pilav Günü Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2024_05/17230910_whatsappimage20240517at23.08.07.jpg)
Sülüklü'de Pilav Günü Etkinliği
Sülüklü Mimar Sinan İlkokulu yıl sonu okul yararına pilav günü etkinligi düzenledi.
Mimar Sinan İlkokulu Müdürlüğü ve Okul Aile Birliği tarafından okul bahçesinde düzenlenen kermeste öğrenci, veli ve öğretmenlerin işbirliğiyle hazırlanan el emeği ürünler ile tavuklu pilav ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
Öğrenci ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kermes ve pilav gününden elde edilecek gelir, okul ihtiyaçları için kullanılacak.
Programa Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Şube Müdürü Abdullah Tunçez, okul müdürleri, öğretmenler, ö?renciler, mahalle halkı ve diğer davetliler katıldı.